Заарештовані організатори втечі екс-глави Nissan з Японії

Заарештовані організатори втечі екс-глави Nissan з Японії

Японське правосуддя також розшукує третього організатора втечі екс-глави Nissan - Джорджа-Антуана Заєка, пише Корреспондент.net.

У США заарештували двох осіб, які допомогли екс-главі Nissan Motor Co Карлосу Гону втекти з Японії, сховавши його в скриньці, пише Reuters з посиланням на американських чиновників.

Правоохоронці заарештували в Гарварді колишнього солдата з підрозділу американських "Зелених беретів", 59-річного Майкла Тейлора і його сина, 27-річного Пітера Тейлора.

Їх заарештували за запитом Японії, яка в січні видала відповідні ордери. Помічник прокурора США Стівен Хассінк заявив, що Японія планує офіційно домагатися їхньої екстрадиції якнайшвидше.

Крім затриманих розшукується також третій організатор втечі екс-боса Nissan - Джорджа-Антуана Заєка.

Він і спільники допомогли Гону, який перебував під заставою, втекти з Японії в Ліван 29 грудня 2019 року. Гон прагнув уникнути судового розгляду за звинуваченням у фінансових порушеннях - у заниженні доходів, зловживанні довірою і привласненні коштів компанії.

Прокурори кажуть, що Пітер Тейлор відправився в Японію за день до втечі Гона, а Майкл Тейлор і Заєк прибули в день самої операції. Вони привезли з собою великі чорні скриньки для музичного обладнання. У них і був захований екс-бос Nissan. Його вивезли за кордон приватним літаком, що прямував до Туреччини.

Адвокат затриманих Пол Келлі заявив про намір оскаржити будь-який запит про екстрадицію своїх клієнтів.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України