У МОЗ запровадили правила для роботи офісів на карантині - маски, попердній запис та інше (ФОТО)

У МОЗ запровадили правила для роботи офісів на карантині - маски, попердній запис та інше (ФОТО)

На час карантину офіси працюватимуть по новому, МОЗ озвучило правила, пише znaj.ua.

Карантин в Україні послаблюється, а отже на звичні робочі місця повертаються мільйони працівників. У тому числі повертаються в офіси і їх співробітники. Однак в Міністерстві охорони здоров'я України наголошують, що офіси можуть відновити роботу лише за дотримання низки умов. 

Відповідний допис був опублікований на сторінці міністерства у соціальній мережі Facebook.

Власники офісів зобов'язані забезпечити приміщення антисептиком, рідким милом, паперовими рушниками. 

Місце для обробки рук антисептиком має бути вже на вході, а перед входом - нанести маркування з соціальною дистанцією в 1,5 метра. Вологе прибирання та провітрювання має відбуватися кожні дві години. Також використані засоби індивідуального захисту мають збиратися централізовано. Людей з груп ризику (у тому числі й літніх людей) мають взагалі не допустити до робочих місць.

Своєю чергою, працівники матимуть проходити температурний контроль перед початком зміни. Також їм слід користуватися маскою в приміщеннях, регулярно мити руки та обробляти їх антисептиком, і головне - уникати контактів з людьми з ознаками респіраторних захворювань. 

Відвідувачів закликали не ігнорувати засоби індивідуального захисту, приходити в офіси лише за індивідуальним записом і не забувати про соціальну дистанцію.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України