Пом`якшення карантину: стало відомо, що запрацює в Києві

Пом`якшення карантину: стало відомо, що запрацює в Києві

У суботу почне працювати громадський транспорт, з понеділка відновить роботу метро і ринки, а з 1 червня - готелі, школи та дитсадки, пише КорреспонденТ.net.

У Києві з 25 травня відновлять роботу метро, ​​почнуть працювати всі ринки. А з 1 червня почнуть працювати готелі, дитячі сади, фітнес-зали та інші установи. Про це на брифінгу в суботу, 23 травня, сказав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"З 25 травня відновить роботу метрополітен, почнуть працювати всі ринки і ярмарки. Також з 25 травня будуть доступні до використання спортивні дитячі майданчики", - сказав він.

А ще з суботи, 23 травня, відновить роботу громадський транспорт столиці.

За словами Пантелєєва, з 1 червня готуються до відкриття дитячі садки і школи для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а установи професійної технічної та вищої освіти запрацюють для випускників та абітурієнтів.

Також готуються до відкриття з 1 червня готелі, але без роботи ресторанів, дитячі юнацькі спортивні школи, спортивні комплекси і фітнес-зали, однак без роботи басейнів. Пляжі та зони відпочинку також запрацюють з 1 червня.

Крім того, з 1 червня в столиці для відвідування відкриють кладовища.

"Рішення про роботу ТРЦ буде прийнято окремо, це буде залежати від тенденції захворюваності", - додав Пантелєєв.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України