Під Дніпром 7-річний малюк втік з карантину в бабусі й пішки подався додому, - "бродив по трасі"

Під Дніпром 7-річний малюк втік з карантину в бабусі й пішки подався додому, - "бродив по трасі"

Семирічна дитина пішла з дому, пише znaj.ua.

У мережі розповіли про те, що під Дніпром всю ніч шукали зниклого хлопчика. Йому всього сім років.

Таким чином, повідомляється, що сталося це 21 травня в селі Новомиколаївка, що в Верхньодніпровському районі. Там пропала семирічний дитина, і на його пошуки були залучені поліцейські, кінологи, а також десятки волонтерів. На пошуки пішло близько 12 годин, після чого, він був знайдений.

Дитина живе в Кам'янському, однак, на час, поки в країні ввели карантинні заходи, батьки відправили його до бабусі і дідуся. Як тільки вони помітили, що дитини немає на місці, вони відразу ж почали переживати, і забили тривогу. Про це повідомлять прес-служба Національної поліції. До пошуків було підключено всіх співробітників місцевого відділення. Пізніше до них приєднався кінолог з собакою, і було використано ряд техніки, включаючи тепловізор і квадрокоптер.

Частина співробітників пішли по самому селу, і розпитували сусідів і односельців. Були оглянуті навіть всі занедбані будинки. А ось інша група, почала шукати семирічного хлопчика по лісу, біля ставків, і так далі. Пошуки тривали близько 12 годин, після чого, місцеві жителі його помітили.

Як виявилося, він вирішив повернутися додому, і рушив по дорозі, яка веде в Кам'янське. Хлопчика повернули до бабусі і дідуся, а от батьків викликали на розмову до відділку поліції.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України