Загибель нардепа Давиденка в Києві + поліція заявила про умисне вбивство (ФОТО)

Загибель нардепа Давиденка в Києві + поліція заявила про умисне вбивство (ФОТО)

У правоохоронних органах вважають, що це було умисне вбивство, пише znaj.ua.

Варто нагадати нашим читачам, що в суботу, 23 травня, з'явилася інформація про те, що життя нарадоного депутата України від групи "Довіра" Валерія Давиденка обірвалося. Нардеп від "ОПЗЖ" Ілля Кива повідомив, що Давиденка знайшли мертвим у його ж офісі.

Пізніше з'явилася інформація, що Національна поліція порушила справу за фактом загибелі нардепа. Попередньо відомо, що в правоохоронних органах вважають, що це було умисне вбивство.

"Навмисне вбивство. Поліція відкрила справу за фактом смерті нардепа Давиденка. За фактом загибелі депутата Валерія Давиденка слідчими столичної поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу. Нагадаємо, що 23 травня, прибиральниця знайшла тіло 47-річного Давиденка з вогнепальним пораненням голови". - повідомляє Telegram-канал Инсайдер.ua.

 Ігор Мосійчук відреагував на смерть народного депутата від депутатської групи "Довіра" Валерія Давиденка. Він закликав терміново взяти під варту іншого народного обранця з групи "Довіра" Бориса Приходька. Відповідне повідомлення Мосейчук розмістив у своєму Telegram-каналі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України