Віктор Медведчук вважає, що достовірність запису размови Порошенка та Байдена може бути встановлена судом

Віктор Медведчук вважає, що достовірність запису размови Порошенка та Байдена може бути встановлена судом

Достовірність запису розмови екс-віце-президента США Джозефа Байдена і п'ятого президента України Петра Порошенка може бути встановлена ​​судом. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"У цих діях, про які ми дізналися з того, що були публічно оголошені плівки розмов пана Байдена і пана Порошенка, в цих діях є ознаки ряду складів тяжких кримінальних злочинів. Можу про це говорити як юрист. Це перше. Друге: а ми впевнені , що ми почули щось нове? А хіба пан Байден, учасник цієї розмови, не говорив і не писав в своїх мемуарах, спогадах, як він тренував українську владу з питання надання кредиту або, точніше, гарантії на кредит в 1 млрд дол. , коли він поставив умову: або ви, як корупційна країна, знімаєте генпрокурора, а це був "страшний корупціонер", пан Шокін. Тому що він дозволив собі розслідувати кримінальну справу, за якою проходила структура, до якої був причетний син пана Байдена. це взагалі кричущий фактор обурення, необ'єктивності і обурення. він же про це прямо говорив і неодноразово. Ми про це знали", - сказав він.

Політик також розповів, що в жовтні 2019 року було зареєстровано першу слідча комісія з цього приводу, але так і не було проголосовано постанову про створення такої комісії.

"Ви питаєте, чи можуть бути плівки засобом докази - можуть. Суд може встановити достовірність цих плівок, і якщо вони підтверджені іншими доказами, і взяти в основу аргументування тих чи інших обставин, які суд буде робити з приводу висновків, в тому числі і в обвинувальному висновку або в обвинувальному вироку. Це все можливо, і має бути зроблено, тому що мова йде про корупцію у вищих ешелонах влади України і США. і нам, може бути, наплювати, що відбувається в США і хто там кого буде залучати, але якщо сьогодні це все пройде безслідно, без реакції з боку правоохоронної системи, слідчих органів і судів, то тоді це означає, що те, що робилося, і те, про що з таким цинізмом повідомлялося в цьому круглому столі: і по тарифам, і додати ще "ПриваБанк" - були команди з приводу того, що робити, додати сюди уряд і додати генпрокурора Шокіна - все це разом означає, що якщо це відбудеться як вода крізь пісок, то це означає , Що така практика буде і далі. А підстави для такої практики є, тому що такі ж управлінці, такі ж сьогодні дивляться за Україною є в МВФ, є в тому ж Вашингтоні, який здійснює зовнішнє управління. І якщо сьогодні зійде тієї влади, то, значить, зійде і будь-який інший. А допустити це вкрай неможливо і не можна ", - сказав парламентарій.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України