Зеленський влаштував масову чистку на митниці, полетіли голови

Зеленський влаштував масову чистку на митниці, полетіли голови

В Україні почалися глобальні зміна, а саме, ті самі посадки і чищення, про які розповідав Володимир Путін

Таким чином, повідомляється, що на днях було звільнено практично все керівництво Державної митної служби. Як відомо, багато хто пам'ятає неодноразові заяви Володимира Зеленського про те, що з тими, хто порушує закон, церемонитися в політиці не збираються.

Найбільше корупції практично завжди було на митницях, і робити з цим щось, потрібно було ще давно, однак, це не було терміновим справою для уряду, проте, ось, стало відомо, що половина керівництва була звільнена. Скорочення торкнулося Закарпатську, Енергетичну, Азовську, Подільську, Поліську, Північну, Слобожанську і Буковинську митниці.

Така заява була зроблена в п'ятницю, 15 травня, прес-службою Міністерства фінансів. Крім того, повідомляється, що керівник митниці в Одесі також отримав попередження про те, що він може наступний позбутися своєї посади.

Назвали і причину, по якій чиновники так раптово були звільнені. Виявилося, що вони не приносили абсолютно ніякої користі, поки перебували на своїх посадах, а також, абсолютно не справлялися зі своїми прямими обов'язками. Тому, це досить кардинальне рішення і було прийнято.

Сергій Марченко говорить про те, що щодня з митниць приходять показники, і він в курсі всіх неправомірних дій там, і точно не буде закривати на це очі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України