У США назвали дату вступу в силу санкцій проти Росії

У США назвали дату вступу в силу санкцій проти Росії

Другий пакет санкцій США проти РФ в рамках справи про отруєння екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля вступить в силу починаючи з останнього тижня серпня. Про це йдеться на сайті Мінфіну США, повідомляє "РБК-Україна" 

Перші санкції у справі Скрипаль були введені рік тому. Для другого етапу санкцій за законом CBW Act потрібно було вибрати мінімум три заходи з шести, перерахованих в законі: Вашингтон буде виступати проти видачі всіх кредитів чи іншої фінансово-технічної допомоги Росії з боку міжнародних фінансових організацій, таких як Світовий банк і МВФ; США посилять ліцензування при продажу РФ ряду товарів і технологій; заборонять американським банкам брати участь в первинному ринку валютного суверенного боргу Росії і видавати кредити уряду РФ.

Нові заборони починають діяти з 26 серпня.

"Цей крок (новий пакет санкцій - ред.) істотно знижує шанси на те, що "яструби" в Конгресі проведуть більш жорсткі санкції щодо суверенного боргу РФ, навіть якщо найпалкіші з них вважатимуть вжиті заходи недостатніми", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп підписав указ про введення другого пакету санкцій проти Росії у справі про отруєння сім'ї Скрипаля в британському Солсбері. Зазначалося, що указ був підписаний у четвер, 1 липня.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України