Білоцерківську "Євросолідарність" продали олігарху Василю Хмельницьому

Білоцерківську "Євросолідарність" продали олігарху Василю Хмельницьому

Партійний осередок "Європейської солідарності" в Білій Церкві людям олігарха Василя Хмельницького здав один з найближчих соратників екс-президента Петра Порошенка, передає портал "Моя Київщина" з інформованих джерел у центральному штабі партії Петра Порошенка в Києві

"Напередодні старту виборчої кампанії на місцевих виборах близьке оточення екс-президента Порошенка вже продало відділення партії "Європейська солідарність" людям Василя Хмельницького, які в свою чергу будуть віддавати місця кандидатам в обмін на цькування мера Білої Церкви Генадія Дикого, який на минулорічних виборах президента публічно підтримував Порошенка", - розповіли інформовані джерела.

Кандидатом в мери Білої Церкви в Хмельницького хочуть висувати Павла Козирєва - колишнього мера міста Українка.

"Спочатку планувалося призначення Козирєва відразу заступником Дикого, з яким були відповідні домовленості у представників Хмельницького. Але в останній момент мер відмовився від "троянського коня", схоже, зрозумівши ризики від ухвалення необачного рішення. Саме тому Козирєва влаштували начальником Білоцерківської податкової, хоча профільної освіти у нього немає. у кінці минулого року оновився склад виконкому Білої Церкви, куди завели Козирєва. Варто додати, що це відбулося з подачі депутата міськради Генадія Джегура від партії "Європейська солідарність". Останній свого часу був головою Білоцерківської РДА ... Варто додати, що Джегур вже давно підігравав команді Хмельницького, хоча офіційно представляв зовсім інших гравців", - йдеться в матеріалі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України