Київ виділить 20 млн грн для людей, що постраждали від вибуху на Позняках

Київ виділить 20 млн грн для людей, що постраждали від вибуху на Позняках

Київська міська рада на пленарному засіданні планує направити 20 млн грн на ремонт і облаштування нових квартир постраждалим в результаті вибуху в будинку на Позняках. Гроші підуть на ремонт квартир, покупку меблів і побутової техніки. Про це під час засідання Київради заявив мер міста Віталій Кличко

"Ми повинні виділити кошти людям, які залишилися без житла - це 40 сімей, які постраждали від вибуху на Позняках. Йдеться про те, щоб забезпечити людям ремонт і необхідні меблі, побутову техніку. Ми розглянемо проект рішення, що дозволить виділити 20 млн гривень на такі потреби", - сказав він.

Кличко уточнив, що сума допомоги становить в розрахунку:

  • кошти на ремонт - 2 925 грн за кв. м;
  • придбання побутової техніки та меблів: 124 тис. грн для 2-кімн. квартири і 140 тис. грн для 3-кімн.

За словами мера, матеріальну допомогу від міста в розмірі від 50 тис. До 100 тис. Грн вже отримали 30 потерпілих, а в найближчі дні виплати отримають інші.

Нагадаємо, що 21 червня в Дарницькому районі Києва по вул. Соломії Крушельницької, 1/5 в одній з квартир пролунав вибух, в результаті чого стався обвал міжповерхових перекриттів. Загинули п'ятеро людей, ще п'ятеро були травмовані.

За фактом вибуху відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки при поводженні з газом, що призвело до тяжких наслідків, загибелі та травмування людей).

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України