Україна вивчає можливість введення миротворців ОБСЄ на Донбас - Резніков

Україна вивчає можливість введення миротворців ОБСЄ на Донбас - Резніков

Україна вивчає можливість запрошення миротворців ОБСЄ на окуповані Росією території Донбасу. Про це заявив віце-прем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі "Свобода слова", - повідомляє "Українська правда".

"Зараз вивчаємо поки безпрецедентну можливість мандата ОБСЄ. Виявляється, вони (ОБСЄ - ред.) Мають право вводити своїх миротворців, але ніколи в житті такого не робилося. Але формально і юридично це можливо. Ми не заперечуємо, головне, щоб там були готові" , - зазначив О.Резніков.

Як повідомлялося раніше, екс-президент Петро Порошенко розглядав можливість залучення миротворців ООН для підтримання миру на окупованій частині Донбасу. Свої пропозиції у вигляді проекту резолюції Україна передавала партнерам з Ради безпеки ООН і в 2016-му, і в 2017 роках. Росія не погоджувалася на перебування миротворців біля своїї кордонів і висловлювала готовність розглядати їх розміщення тільки на лінії розмежування сторін збройного конфлікту. Президент Володимир Зеленський говорив, що підтримав би присутність миротворців на кордоні з Росією, але не на території України.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України