Після нових заяв Саакашвілі у Тбілісі вимагатимуть роз`яснень від Києва

Після нових заяв Саакашвілі у Тбілісі вимагатимуть роз`яснень від Києва

У парламенті Грузії заявили про намір вимагати від України роз'яснень у зв'язку з останніми заявами Михеїла Саакашвілі, в яких він називає чинну владу Грузії "нелегітимною". Про це заявив представник комітету з оборони й безпеки парламенту Грузії Іраклій Сесіашвілі, передає "Грузія Онлайн"

"Нікого не здивувала чергова ганебна пропаганда Саакашвілі та його сповнена брехні заява. Він є політичним злочинцем перед своєю країною і розшукується грузинським правосуддям. Але друга, варта уваги тема – те, що він представляє владу України…. За це потрібно вимагати відповіді від України, тому що український держслужбовець втручається у внутрішньополітичні питання Грузії", - заявив Сесіашвілі.

Вчора Михеїл Саакашвілі, третій президент Грузії і нинішній голова Виконавчого комітету реформ при президенті України,  у відеозверненні назвав владу Грузії "нелегітимною".

"Я вважаю, що уряд Грузії повністю нелегітимний. Я ні на мить не визнаю його законність і ні на мить не визнаю законність ситуації, яка зараз склалася у Грузії", - зазначив Саакашвілі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України