Через повені на заході залишаються зруйнованими 95 мостів

Через повені на заході залишаються зруйнованими 95 мостів

Станом 14 липня, у західних областях немає підтоплених населених пунктів внаслідок повеней, але лишаються зруйнованими мости та дороги

У Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській областях залишаються зруйнованими 95 мостів. Крім того, у перших двох областях зруйновано 202,4 км автодоріг, а також ще 549 км автодоріг та 213 мостів залишаються пошкодженими, повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Від початку ліквідації негоди співробітники ДСНС врятували 478 осіб, евакуювали 721 людину та ще 1324 осіб було відселено.

У кінці червня в Карпатах значно погіршилися погодні умови через дощі і грози, в результаті негоди загинули троє людей.

Через негоду в Івано-Франківській області підтоплено понад 4500 житлових будинків у 165 населених пунктах та зруйновано 90 мостів.

Глава МВС Арсен Аваков віддав наказ відправити у потерпілі райони західних областей великогабаритну техніку Нацгвардії. Вона має розчистити забиті русла річок.

Також 11 липня повідомлялося, що в західних областях України більше не залишилося підтоплених населених пунктів. В результаті повеней були підтоплені 349 населених пунктів, 7,2 тисячі підвалів і більше 22 тисяч присадибних ділянок.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України