Чорні скриньки літака МАУ доставлені у французьке бюро для аналізу

Чорні скриньки літака МАУ доставлені у французьке бюро для аналізу

Іранські слідчі прибули у французьке Бюро з розслідування і аналізу безпеки цивільної авіації з бортовими самописцями літака МАУ, який був збитий над Тегераном у січні. Про це французьке бюро повідомило у своєму Twitter  у понеділок вранці, пише "Європейська правда".

"Група фахівців Бюро з розслідування авіаційних подій Ісламської Республіки Іран (AAIB) прибула в BEA разом з реєстратором польотних даних (FDR) і мовним самописцем (CVR)", - сказано в повідомленні. Підкреслюється, що у цей час сторони ведуть попередні обговорення.

Влада Франції та Ірану підписали угоду про технічне співробітництво з цього питання 4 липня.

В роботі з розшифровки самописців візьмуть участь представники кількох організацій, в тому числі МАУ, а також слідчі з України, Швеції, США, Великої Британії і Канади.

Нагадаємо, український літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який прямував рейсом PS752 Тегеран - Київ, було збито у ніч на 8 січня 2020 року незабаром після зльоту. На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули.

Іран спершу називав причиною катастрофи технічні проблеми, але згодом визнав що літак збили військові - "через людську помилку".

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України