На Чернігівщині оголосили два дні жалоби

На Чернігівщині оголосили два дні жалоби

У Чернігівські області, а саме в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді оголосили два дні жалоби за старшим солдатом 72-ї Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Сергієм Петраускасом, передає «Голос України».

Повідомляють, що Сергій Петраускас загинув під Авдіївкою внаслідок обстрілу українських позицій російськими окупантами.

Заходи із вшанування пам`яті відбулися в Ічні та в селі Більмачівка, де жив захисник. У воїна лишилася дружина та троє дітей, двоє з яких неповнолітні.

Сергію нещодавно виповнилося 43 роки, і він пішов захищати країну добровольцем. Він був одним із тих, хто боронив луганський аеропорт.

У Більмачівку його привезли пізно ввечері, та, незважаючи на негоду, кілька сотень людей прийшли попрощатися із захисником. Поховали Сергія в Ічні як військовослужбовця, який загинув у бою. З оркестром, почесною вартою та салютною групою від президентського полку. Священики ПЦУ на чолі з капеланом о. Антоном Панасенком звершили чин похорону, – сказано у повідомленні.

За словами побратимів, які приїхали провести бійця в останню путь, російсько-українська війна триває. Вони кажуть, що перемир’я насправді існує тільки на словах, через що гинуть люди.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України