У Києві деякі маршрутчики відмовились працювати через локдаун

У Києві деякі маршрутчики відмовились працювати через локдаун

Сьогодні, 6 квітня, частина київських водіїв не вийшли на маршрути через низький пасажиропотік та порушення пасажирами режиму спецперепусток, за що штрафують водіїв, передає «Економічна правда».

«Ситуація дійсно ускладнюється. Ще було таким мотиватором того, що водії відмовляються працювати, те що їх коли зупиняли [поліцейські для перевірки дотримання правил карантину], виявили, що більшість пасажирів не мають спецперепусток, але вони будь-яким способом намагалися потрапити в салон автобусів, зі скандалами», — розповів голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко.

Він зазначив, що перевізників попередили про те, що, у разі продовження такої ситуації, водіїв штрафуватимуть. Проте він вважає дивним штрафувати водіїв, а не пасажирів.

Окрім цього водії відмовляються виходити на маршрути через обмеження кількості пасажирів у салоні, бо через неповну посадку вони не можуть заробити гроші та навіть "відбити" вартість пального.

«Зараз ситуація критична. Двічі зверталися до КМДА, сьогодні направляю листа до Департаменту транспортної інфраструктури. Але нас ніхто не чує. Вважають, що ми маніпулюємо», — додав Мойсеєнко

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України