Війська РФ з табору у Воронезькій області навіть не почали відводити, – Держприкордонслужба

Війська РФ з табору у Воронезькій області навіть не почали відводити, – Держприкордонслужба

Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко зазначив, що відведення військ від українського кордону почався тільки частково на території Криму, у Воронезькій області ніяких рухів не відбувається, передає «APnews».

«Вся наша країна дійсно останній місяць з великою увагою спостерігала за процесом переміщення підрозділів і частин ЗС РФ в безпосередній близькості до наших кордонів, а також на території тимчасово окупованій АР Крим, на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Після анонсованої заяви міністра оборони РФ Шойги про те, що з 23 квітня вони почнуть відведення військ, дійсно, наша розвідка спостерігає, що процес цей частково розпочато. Однак стверджувати, що всі війська будуть виведені, на мій погляд, ще рано», – зазначив Дейнеко.

За його словами, відведення військ проходить на території тимчасово окупованого Криму, а ось поблизу Воронежа і міста Богучар у Воронезькій області ніякого відводу військ з таборів не спостерігається.

«Це був черговий елемент гібридної війни. На мій погляд, ці навчання були використані РФ саме для демонстрації сили Україні, чинення тиску на військово-політичне керівництво нашої держави і, звичайно, на наших міжнародних партнерів, які активно підтримують Україну на її шляху до миру. Відведення почалося. Але ж до цього було і нарощування тих сил, які вже були. Ви ж розумієте, що не можна моментально вивести таку кількість військовослужбовців, таку кількість зброї і військової техніки», –  підсумував глава ДПСУ.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України