Як водії «East West Eurolines» узяли в заручники власників Львівського АТП-14631

Як водії «East West Eurolines» узяли в заручники власників Львівського АТП-14631

Про компанію «East West Eurolines» чув ледь не кожен, хто планував поїздку за кордон. Адже це одне з найбільших автопідприємств нашої країни, тож куди б не збирався, майже всюди знайдеш потрібен рейс. До Польщі, Німеччини, Чехії, Литви, Латвії, Естонії... І в межах України також здійснюють перевезення пасажирів. Але якщо їхні автобуси брендовані та впізнавані, то хто реально курує цим (дуже вигідним!) бізнесом?

Те, що підприємство «East West Eurolines» створене під «кришею» ТОВ «Львівське АТП-14631» ні для кого не секрет. Важливе але: створене з мережі приватних підприємців зі своїми автобусамиДо слова, останніх автопарк «East West Eurolines» налічує більше трьох сотень. Тоді як водіїв працює понад 550. Варто зауважити, що чимало автобусів курсують на європейських номерах, щоб не платити податки в Україні

Керманичі-власники автобусів мають сталевий імунітет від рекомендацій АТП, як мінімум, тому, що самі собі роблять бронь у період повномасштабної війни. А ще дозволяють усяке: від неприбирання автобусів та хамського ставлення до пасажирів навіть до самоуправства (звісно ж, без наслідків). Наприклад, можуть не взяти когось на рейс, навигадувавши різного, найчастіше кажуть, мовляв, проблеми з документами. А насправді просто беруть більш вигідного пасажира за готівку на це місце. 

На таку поведінку власник АТП практично ніяк не може відреагувати. Причина проста: якщо водії образяться та підуть від нього, бізнесу – крапка. Зі свого боку багатьом керманичам реально начхати на думку АТП, оскільки наявність «криші» це просто прикриття. Справжній заробіток на контрабанді та перевезенні нелегальних мігрантів.

Довідково: фактичний власник «East West Eurolines» – засновник ТОВ «Львівське АТП-14631» Ігор Дума. Почесний президент Львівської обласної організації роботодавців транспорту, кандидат технічних наук, заслужений працівник транспорту.

Керує ж компанією Андрій Дума – чинний депутат Львівської облради від «Європейської Солідарності», директор ФК «Дубляни». Останнього також  обирали до ЛОР 2015 року, тоді від партії «Громадський рух «Народний контроль». Від цієї ж політсили 2019 року він хотів потрапити до Верховної Ради (№122 у списку), але не пройшов.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України