Зоя Касанжи: Матері хоронять своїх синів, а кількість автівок чиновників тільки збільшується

Зоя Касанжи: Матері хоронять своїх синів, а кількість автівок чиновників тільки збільшується

Кожен божий день новинна стрічка приносить: загинув, убитий, помер від ран… І немає кінця-краю втратам і болю.

Матері хоронять єдиних своїх синів, молоді вдови обіймають хрести на цвинтарях, діти стоять біля портретів своїх, навіки втрачених, батьків.

А цим часом заступник генерального прокурора України Дмитро Вербицький скаче на тенісному корті разом зі своєю дівчиною, у якої раптом, от прямо нізвідки, взялися елітний котедж і дорогий Porsche.

Ну не скоти, скажіть? Я тут бачила, як писали, захищаючи Найєма, що оці писаки (ми, тобто) вже дістали, бо через таких писак (як ми, значить) люди не хочуть іти на державну службу!

Серйозно, бл...дь?! Саме "писаки" винні, так? Не ті, хто знахабнів і краде мільйонами, а ті, хто про це пише?! Ніхто не хоче йти на держслужбу, бо треба все життя звітувати? Серйозно? Тому всі позвільнялися, щоб не звітувати, і тепер суцільні прогалини й кадровий голод? Кількість автівок – від ОДА і до ОП – не лише не зменшується, а от прямо навпаки. Усі ці добре вгодовані кабани сидять у своїх кондиціонованих кабінетах і вершать долі людей, на яких їм плювати.

Це добре, що про таких лише пишуть. Бо ще трохи, і будуть їх витягувати з дорогих автівок і просто п...здити там, де зловлять.

Про Вербицького, який перед цим працював у нас, в Одесі. Він розлучений. У нього є дівчина. Журналісти "Схем" встановили, що Христина Ільницька перебуває у стосунках із Вербицьким.

Сам Вербицький у Генпрокуратурі відповідає за питання, пов'язані з протидією економічним злочинам, ухиленням від сплати податків, а також із захистом інвестицій.

От цей "захисник інвестицій" оселився в елітному котеджі – містечко "Коник" у Києві. Будинок придбав його племінник за довіреністю й оформив на Христину Ільницьку. "Схемам" удалося отримати договір купівлі-продажу цього будинку, в якому вказано, що Ільницька заплатила за нього набагато менше – близько 2 млн грн, це 1,9 млн грн за будинок і 200 тис. грн за землю. Тобто загалом – у 24 рази менше від ринкової вартості.

А знаєте в чому прикол? У тому, що раніше ДБР відкрило кримінальне провадження щодо компанії – забудовника котеджного містечка "Коник", у якому процесуальне керівництво здійснює Офіс генерального прокурора, де заступником голови є Вербицький. За останній час у цій справі не було проведено жодних слідчих дій, а арешти на майно забудовника були зняті.

Кількома місяцями раніше Ільницька придбала автомобіль Porsche Macan T 2023 року випуску вартістю $100 тис. (близько 4 млн грн). І придбала прямо напередодні свого дня народження.

Усі ці дорогі покупки були зроблені у 2023–2024 роках. Коли люди по копійці збирали на дрони, турнікети, автомобілі…

Скажете, а що тут такого, може, ця Христина добре заробляє?

Ні, не заробляє: власний сукупний дохід Христини Ільницької, прозвітований перед державою за останнє десятиліття, склав трохи більше 360 тис. грн. За останні три роки вона взагалі нічого не заробила.

Та й немає коли заробляти – салони краси, тенісні корти, на яких вона танцює і викладає свої танці разом із Вербицьким у соцмережі.

Вони навіть не соромляться, розумієте?! А що такого? Нехай там чернь гине, поки ми п'ємо лавандовий раф і стрибаємо, щоб бути в хорошій фізичній формі й далі керувати – десятиліттями. Бо ж не буде кому, усіх повбиває війна. А ці гниди виживуть.

І ще цікаве. Ця багата пара дізналася, що "Схеми" готують матеріал. Бо журналісти, як і має бути за стандартами, звернулися до "героїні" із запитаннями. Так от, напередодні виходу матеріалу "Схеми" з'ясували, що Ільницька 29 травня подарувала будинок своїй матері. І в той же день зареєструвалася як фізична особа – підприємець з основним видом діяльності – надання в оренду водних транспортних засобів.

І ще ця пара надала відповіді, що вони практично мало одне з одним знайомі. І що Вербицький кілька разів сідав за кермо Porsche просто так, "випадково". А гроші Ільницька має "від колишніх чоловіків і неназваного хлопця, з яким вони займалися яхтовим бізнесом і який при розірванні стосунків нібито залишив їй низку активів".

Журналісти все перевірили – жодний чоловік нічого їй не залишав. У матеріалі є доказові подробиці про це. І не питайте мене під цим постом: "А що робити?" Бо я не знаю. Може, ви знаєте?

Джерело: Zoya Kazanzhy / Facebook

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України