Видавництво Vivat випускає книгу про генерала Залужного

Видавництво Vivat випускає книгу про генерала Залужного

Харківське видавництво Vivat випускає першу книгу про попереднього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. В ній розповідають про перші дні повномасштабного вторгнення, становлення особистості та стратегічні рішення командувача

Про це повідомляє інформаційний портал "NATION" із покликанням на "Українську Правду".

Книга "Залізний генерал. Уроки людяності" вийде друком у серпні цього року. Як розповіли у видавництві, читачі дізнаються більше про особистість генерала як керівника, батька та чоловіка. Зможуть зрозуміти його стратегії та дізнатися більше про рішення, які впливали на хід повномасштабної війни.

Свого часу Валерій Залужний сказав:

Як би важко нам не було, але вже точно не буде соромно.

Генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова додала:

Його безмежно поважали в війську, його рішення викликали абсолютну довіру. Випускаючи у світ цю книжку, ми відкриваємо для себе й читачів уже історичну постать Залізного Генерала.

Авторкою видання стала комунікаційниця Людмила Долгоновська, яка була радницею зі стратегічних комунікацій Головнокомандувача ЗСУ у 2021-2023 роках. Протягом цього часу вона постійно працювала із Залужним та переймала його досвід.

Авторка розповіла:

Цією книжкою я засвідчую лідерство генерала Залужного і його внесок у нашу спільну велику боротьбу за свободу. Мені хочеться, щоб ми частіше дякували військовим – від солдата до чотиризіркового генерала. Ця книжка – моє величезне "дякую" Валерію Залужному за його служіння своїй державі, за наставництво й уроки, які я винесла, працюючи поруч із ним.

До відома, Валерій Залужний святкує сьогодні свій день народження.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України