Повернення Україні контролю над кордоном є вирішальним пунктом Мінських угод, - радник президента Єврокомісії Брок

Повернення Україні контролю над кордоном є вирішальним пунктом Мінських угод, - радник президента Єврокомісії Брок

Встановлення контролю України над всією ділянкою українсько-російського кордону на Донбасі є ключовим пунктом Мінських угод. Про це заявив спеціальний радник президента Єврокомісії щодо відносин з Україною, екс-депутат Європарламенту від Німеччини Ельмар Брок, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Якщо є умова, що Україна поверне контроль над кордоном, то тоді це - вирішальний пункт. Тому що якщо це так, то росіяни не зможуть доставляти війська і озброєння, як вони роблять це до сих пір", - сказав Брок.

Він зазначив, що ситуація з виконанням Мінських угод за 5 минулих років не пішла, оскільки обидві сторони наполягають на першочерговому виконанні зобов'язань опонентами, що є неправильним.

"За останні п'ять років не відбулося ніяких змін. Нам потрібно знайти рішення, яке передбачає покрокову стратегію: одна сторона робить цей крок, інша сторона - інший і так далі для того, щоб досягти прогресу. Якщо ніхто не хоче робити кроків, нічого не буде відбуватися взагалі ", - сказав радник президента Єврокомісії щодо відносин з Україною.

При цьому Брок підкреслив важливість для уряду України контролю над кожною стадією виконання досягнутих угод.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України