МВС України хоче купити у "Антонова" 13 літаків

МВС України хоче купити у "Антонова" 13 літаків

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сказав, що відомство планує закупити у державного підприємства "Антонов" дев'ять літаків Ан-178 для ДСНС і чотири - для Нацгвардії

Аваков сказав, що МВС - перший державний орган, який купить вітчизняні літаки для своїх підрозділів

8 жовтня в Києві під час відкриття XVI Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека" міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав з державним підприємством "Антонов" меморандум про закупівлю 13 літаків, повідомила прес-служба МВС.

"Зараз ми підписали попередні домовленості про постачання для системи МВС Ан-178. Це український красень, який вперше буде поставлятися в Україну. Дев'ять літаків працюватимуть для потреб ДСНС, ще чотири - використовуватися Нацгвардією", - розповів Аваков.


 

Він додав, що ГСЧС використовуватимуть літаки, зокрема, для гасіння пожеж. Нацгвардія перевозити ними вантажі і особовий склад.

У відомстві додали, що перевага цих літаків для ГСЧС в тому, що вони багатофункціональні, тобто пожежний літак можна швидко переобладнати в медико-евакуаційний, вантажний або транспортної. Окремо планується установка системи пожежогасіння контейнерного типу, яка буде генерувати маленькі водні "бомби".

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України