
З 20 травня всі жінки в Україні можуть вільно перетинати державний кордон - уряд скасував останні обмеження, які діяли для держслужбовців та суддів
Про це повідомляє інформаційний портал "НАЦІЯ" із покликанням на Telegram.
Як пояснили у ДПСУ, відсьогодні набрали чинності зміни до Правил перетину державного кордону, затверджених постановою уряду №57.
Зокрема, Кабмін постановою від 15 травня 2026 року №623 скасував обмеження для жінок щодо виїзду за кордон на підставі рішень про службові відрядження.
Тепер перетинати державний кордон можуть усі жінки без винятків, незалежно від:
У Держприкордонслужбі також повідомили, що прикордонники вже застосовують нову норму під час контролю у пунктах пропуску.